5.ua

На території київського парку "Перемога" незаконно будується храм [відео]

  Церкву почали будувати у рекреаційний зоні понад 4-ри роки тому. А в травні 2012 року біля нього побили журналіста Віталія Лазебника. Він саме фотографував, як місцеві мешканці намагались самостійно прибрати намет і решту прибудов. Після цього громадські організації та активісти всеукраїнського об’єднання "Свобода"  написали звернення до прокуратури, комунального підприємства «Зеленбуд» та Київської адміністрації. Там відповіли, - дозволів на спорудження храму не давали. Представники церкви відсутність дозволів визнають. Але кажуть, мали запевнення влади про співпрацю,- тому і будували. Призначити дату знесення має міська комісія з благоустрою - вже найближчими днями.

  Отець В'ячеслав, настоятель: «То голова фракції Партії регіонів Київради пише нам. Повідомляємо, дане питання знаходиться на розгляді у Київській міській адміністрації. Остаточне рішення буде прийнято на засідання Київської міської ради. Але це березень».

  Ольга Дейнега, в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації: «Документів офіційних немає. Наразі це йде, як самовільна забудова».

  Станіслав Беляєв, юрист ВО "Свобода": «Просто пів гектара парка вздовж озера захопили, встановили паркан. кілька мафів і прикриваючись Богом - реально займаються рейдерством».

   

  Попередній матеріал
  ВР провалила один із євроінтеграційних законопроектів [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС: 26 громадян України евакуйовані із Сирії до Лівану [відео]