Курт Волкер
Курт Волкер Facebook

Волкер: Поставки зброї із США в Україну не призведуть до ескалації конфлікту на Донбасі

  Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер не думає, що поставки американського озброєння в Україну призведуть до ескалації конфлікту на Донбасі

  Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер не думає, що поставки американського озброєння в Україну призведуть до ескалації конфлікту на Донбасі. Він заявив, що українська армія захищає "свої території та населення від агресора" й тому співпраця США та України у військовій сфері має тривати. Про це пише "Новое время".

  "США здійснюють взаємодію з питань оборони та співпрацюють з продажу зброї із десятками країн по всьому світу. І я не бачу ніяких причин, чому Україна має бути особливим випадком, і чому ми не маємо поводитись з ними аналогічно, особливо з огляду на те, що вони активно намагаються захищати свою територію", – заявив Волкер.

  Нагадаємо, Волкер назвав зустріч із помічником президента Росії Владиславом Сурковим, на якій обговорювалося питання введення миротворчого контингенту ООН, "кроком назад". Додамо, спецпредставник США щодо України Курт Волкер і радник президента Росії Владислав Сурков під час зустрічі в Белграді 13 листопада обговорили пропозиції США до російського проекту резолюції про розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

  Попередній матеріал
  У Бердянську вночі пролунав вибух: загинув військовий ЗСУ
  Наступний матеріал
  В Україні офіційно оприлюднили судову реформу
  Loading...

  Волкер розповів, як пройшла розмова з Сурковим та чого хоче Трамп у питанні щодо України

  Волкер: У РФ є два варіанти дій на Донбасі

  США порадили Україні не вносити в ООН свою резолюцію по миротворцях

  Волкер сказав, чи вплине врегулювання ситуації на Донбасі на політику США щодо окупації Криму

  "Відновлена дуже суттєво": Волкер відзначив прогрес України у відбудові власної армії

  Волкер: Росія на 100% контролює те, що відбувається на Донбасі