Європейська солідарність
Європейська солідарність eurosolidarity.org

Влада відволікає увагу від своїх провалів переслідуванням опозиції та захисників України – "Європейська солідарність"

  Читайте по-русски
  У "ЄС" відзначають: перша підозра депутатові, вручена після зняття недоторканості, стосується критики Зеленського

  Партія "Європейська солідарність" заявила, що справою проти Софії Федини та Марусі Звіробій влада відволікає увагу від провалів у політиці та економіці. Таку заяву оприлюднили на сайті партії.

  "Влада відволікає увагу суспільства від своїх провалів у внутрішній і зовнішній політиці, в кадровій, економічній та соціальній сферах та приховує власну некомпетентність політичними переслідуваннями опозиції та захисників України. Замість того, щоб займатись подоланням економічної кризи і боротьбою з епідемією коронавірусу, Зеленський і його команда переслідують опозиційних політиків", – повідомляють на сайті "ЄС".

  Кримінальну справу проти Софії Федини партійці "ЄС" називають "наочною ілюстрацію того, що зняття депутатської недоторканості в "турборежимі" потрібне було винятково для вибіркового правосуддя".

  У "ЄС" відзначають, що перша підозра, вручена депутатові після зняття недоторканості, стосується критики Зеленського.

  "В той же час правоохоронці не реагують на факти зловживань владою й депутатами фракції "Слуга народу", – додають у прес-службі партії.

  Обравши запобіжний захід Софії Федині у вигляді заборони виїжджати за кордон без погодження слідчих, влада намагається обмежити її партійну, політичну і міжнародну діяльність, зазначають у "ЄС". І наголошують: "Це не вперше влада перешкоджає міжнародній діяльності представників "Європейської солідарності", в тому числі – діяльності п'ятого президента Петра Порошенка".

  Партія "Європейська солідарність" наголосила на тому, що всі попередні сценарії побудувати в Україні диктатуру за лекалами "русского мира" закінчувалися погано насамперед для самих сценаристів, і закликала Зеленського та його "кишенькових" прокурорів відмовитися від переслідування опозиції за політично вмотивованими справами.

  Нагадаємо, народному депутату від "Євросолідарності" Софії Федині Печерський суд обрав особисте зобов'язання у вівторок, 10 березня. Парламентарка не зможе покидати Київ і Київську область без дозволу слідчого.

  Попередній матеріал
  Держдума РФ затвердила поправку про обнуління попередніх президентських термінів
  Наступний матеріал
  Ще одна підозра на COVID-19 – у Чернівцях ушпиталили українця, який був за кордоном
  Loading...

  На Шевченківській премії Зеленський процитував слова Черчилля, які той ніколи не говорив

  Суд обрав для Софії Федини особисте зобов'язання

  Запобіжний захід Софії Федині: прокурор висунув вимоги (оновлено)

  "Існує загроза змови": умови обміну полоненими з РФ Зеленський має донести до суспільства – Чийгоз

  "Якщо президент хоче вішати людей, то це вирок для всієї держави" – Федина

  У вівторок Софії Федині мають обрати запобіжний захід – її прийшли підтримати колеги