Синютка
Синютка 5 канал

Влада програла боротьбу з COVID-19: у лікарнях немає ні ліжок, ні кисню – нардеп

Читайте по-русски
Синютка переконаний, що необхідно забезпечити масове тестування українців

Центральна і місцева влади провалили боротьбу з епідемією коронавірусу, наголошує нардеп фракції "Європейська солідарність", кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка. Про це повідомляє прес-служба політичної сили.

"Потрапити в лікарню сьогодні неможливо, тому що місць немає, кисню немає, і можливості апаратів штучної вентиляції легень практично вичерпані. Про що думала влада протягом цих пів року, незрозуміло. Треба було використати ті приміщення, які є вільні і які можна було б додатково переобладнати під лікарні, але вони цього не зробили. Сьогодні і місцева влада, і центральна влада провалили боротьбу з коронавірусом", – наголосив політик.

Олег Синютка переконаний, що необхідно забезпечити масове тестування українців. Він зазначив, що після перемоги на виборах міського голови Львова першочергово займатиметься питаннями боротьби із пандемією.

"Переконаний, що вже через три тижні я профінансую тести з місцевого бюджету, аби перевірити максимальну кількість людей. Також треба збільшити кількість ліжок з підведеним киснем, з додатковими апаратами штучної вентиляції легень, аби рятувати хворих. Ці дві речі повинен зробити керівник міста і Львова, і будь-якого іншого", – наголосив він.

Нардеп зазначив, що влада в боротьбі з коронавірусом продемонструвала свою непрофесійність і неготовність ухвалювати рішення в критичних ситуаціях.

Чинна влада отримала від людей під час місцевих виборів той результат, на який заслуговує, зауважив Олег Синютка.

Читайте також: "На підлозі спали дві медсестрички": у мережі розповідають про умови в COVID-лікарнях Житомира та Івано-Франківська.

Попередній матеріал
COVID-19 у Бельгії: брюссельські реанімації переповнені хворими – ЗМІ
Наступний матеріал
Порушення перемир'я на Донбасі: бойовики поранили українського військового
Loading...