Лікарі
Лікарі Shutterstock

COVID-19 у Бельгії: брюссельські реанімації переповнені хворими – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Нових хворих на коронавірус доводиться везти в інші регіони або за кордон

  У Брюсселі через критичну заповненість відділень інтенсивної терапії не вистачає місць для нових хворих. Про це повідомляє бельгійське видання VRT, передає "Укрінформ".

  Через складну ситуацію із вільними місцями в лікарнях столиці хворих на коронавірус доводиться везти в інші регіони або за кордон.

  "У Брюсселі практично всі ліжка у відділеннях інтенсивної терапії заповнені, пацієнтів переводять в інші бельгійські лікарні або за кордон. Зараз у бельгійській столиці надзвичайну допомогу отримують 186 пацієнтів. Щодня близько 10 пацієнтів переводяться в інші лікарні", – повідомляють у виданні.

  Також наголошується, що схожа ситуація спостерігається й у Валлонії, а наповненість реанімацій у Фландрії наближається до критичної межі.

  Зазначається, що кількість хворих коронавірусом у лікарнях Бельгії становить 7231 осіб – це є рекордним показником від початку пандемії. Водночас 1302 із них перебувають у відділеннях інтенсивної терапії. Минулого тижня позитивні тести на коронавірус отримували в середньому по 15 тисяч бельгійців щодня.

  Нагадаємо, в Іспанії через смертність від COVID-19 страйкують працівники похоронних бюро.

  Попередній матеріал
  Жовтень у Києві став найтеплішим за 140 років спостережень за погодою
  Наступний матеріал
  Влада програла боротьбу з COVID-19: у лікарнях немає ні ліжок, ні кисню – нардеп
  Loading...