Суд у справі Януковича
Суд у справі Януковича 5 канал

"Відверта маніпуляція" та більше 200 клопотань: чого добивалися адвокати Януковича у суді

В одному з клопотань захисники екс-президента попросили повернути обвинувальний акт у справі, бо він, мовляв, не відповідає КПК України

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву у судовому засіданні щодо державної зради президента-втікача Януковича до 16 червня. Сьогодні слухання відбувалося впродовж 8,5 годин, передає кореспондент "5 каналу" Наталка Коцкович.

Сам Віктор Янукович участі у засіданні не брав. А от його адвокати дали на розгляд суду понад 230 клопотань. Більшість з них – однотипні. Зокрема, вони попросили повернути обвинувальний акт у справі, мовляв, він не відповідає чинному КПК і не може бути розглянутий судом по суті.

Адвокати Януковича аргументували це тим, що документ складений тоді, коли екс-президент ще не набув статусу підозрюваного.

Прокуратура відповіла на це клопотання, назвавши його відвертою маніпуляцією; неправильним, натомість зручним для захисту трактуванням. Вони вважають абсурдним твердження, що листування між тодішніми президентами України та Росії Віктором Януковичем та Володимиром Путіним не є домовленістю про анексію Криму або введення до України російських військ. 

Як прокурори пояснюють таку велику кількість клопотань сторони захисту та про що це може свідчити – дивіться в сюжеті:

Як інформував 5.UA, конфісковані у "команди" Януковича $1,1 млрд повністю зараховані до Держбюджету України.

Попередній матеріал
Україна займає 5 місце у світі за зростанням інфраструктури для електромобілів – Омелян
Наступний матеріал
Бойовики навмисно руйнують водогін, який постачає водою Луганськ – Гримчак
Loading...