https://www.autocentre.ua

Україна займає 5 місце у світі за зростанням інфраструктури для електромобілів – Омелян

Міністр інфраструктури заявив, що уже внесено законопроект зі здешевлення електромобілів

"На прикладі електромобілів ми сповідуємо геть інший підхід, створюючи абсолютно комфортні умови для всіх виробників". Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Я би хотів запропонувати альтернативу. Ми внесли фактично законопроект зі здешевлення електромобілів. І в цьому випадку буде абсолютно вигідно купувати електромобіль легально, сплативши нуль податків і використовувати його на дорогах України", – сказав Омелян.

Він також додав: "На прикладі електромобілів ми сповідуємо геть інший підхід. Ми не створюємо якийсь ексклюзив для міфічних українських виробників. Ми створюємо абсолютно комфортні умови для всіх виробників, які хочуть прийти в Україну та інвестувати кошти в будівництво електрокарів. Я думаю, що з нашого боку було б логічно зняти податкове навантаження з автомобілів, які імпортуються в Україну, і піти шляхом Словаччини чи Туреччини, які свого часу зробили максимально комфортне законодавство і створили в себе виробництво".

За словами Омеляна, "зараз абсолютно правильний підхід на 15 років. Перші 5 років імпорт електрокарів безмитний, нульові ставки. 10 років – імпорт без жодного податкового навантаження запчастин і 15 років на виробництво електрокарів. Тому ми вважаємо, що всі верстви і категорії будуть задоволені".

Крім того, він наголосив: "За темпом росту інфраструктури ми п'яті у світі за підсумками 2016 року. Насправді ринок тільки зароджується і за абсолютними показниками ми попереду багатьох східноєвропейських держав".

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"Утричі резонансніше за Євробачення": Київ почав підготовку до фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА
Наступний матеріал
"Відверта маніпуляція" та більше 200 клопотань: чого добивалися адвокати Януковича у суді
Loading...

Омелян розповів про появу українського лоукосту, що виконуватиме внутрішні рейси

Омелян: Неприпустимо підвищувати тарифи на залізничні перевезення без консультацій з бізнесом

Три роки протистояння агресії РФ: "Укроборонпром" оприлюднив ґрунтовну інфографіку