5 канал

Омелян: Неприпустимо підвищувати тарифи на залізничні перевезення без консультацій з бізнесом

  Міністр підкреслив, що рішення про підвищення тарифів на залізничні перевезення досі знаходиться під питанням

  Кошти, отримані від підвищення тарифів "Укрзалізницею" на вантажні залізничні перевезення, не повинні зникати в нікуди, як це сталося минулого року. Крім того, будь-яке зростання тарифів повинно ретельно обговорюватися з бізнесом. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у ефірі ТРК "Україна".

  "Я вважаю, будь-яке підвищення без детальних консультацій з бізнесом, без детального роз'яснення, для чого вони потрібні і куди будуть скеровані кошти, якщо це буде, як ми хотіли, що "Укрзалізниця" є локомотивом української економіки і оживляє економіку за рахунок додаткового тарифного допінгу – це можливий варіант. Коли ці гроші просто зникають в нікуди, як сталося в минулому році – це недопустимо", – зазначив Омелян.

  Міністр підкреслив, що рішення про підвищення тарифів досі знаходиться під питанням: "Має бути нормальна дискусія. Я вважаю, що бізнес заслуговує на нормальне ставлення з боку влади, щонайменше я буду всіляко це підтримувати. І після цієї дискусії ми спільно повинні вирішити, яке є підвищення, чи є воно взагалі".

  Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" підготувала новий фінансовий план на 2017 рік, який передбачає, зокрема, підвищення тарифів на вантажні перевезення на 22,5% з червня. Свою незгоду з даними наміром висловили промисловці, вказавши, що саме на них ляже фінансове навантаження, що у свою чергу скоротить обсяг перевезень і призведе до зниження податкових надходжень в економіку України.

  Попередній матеріал
  Антиконтрабандна операція СБУ викликала "серйозний резонанс" у керівництві "ДНР" – ІС
  Наступний матеріал
  5 червня може стати останньою датою перебування Балчуна на посаді глави УЗ – Омелян
  Теги:
  Loading...