Facebook / Volodymyr Omelyan

5 червня може стати останньою датою перебування Балчуна на посаді глави УЗ – Омелян

  У Войцеха Балчуна 5 червня закінчується термін дії контракту

  Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун може незабаром залишити свою посаду. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Україна". За його словами, 5 червня у Балчуна закінчується термін контракту. Відповідно до очікувань міністра, чинний глава УЗ повинен піти у зв'язку з тим, що не виправдав очікувань.

  "Ви знаєте, в мене особливих захоплень не було, в мене був кредит довіри, який він дуже швидко вичерпав протягом місяця. Вчора був розгляд питання щодо ситуації "Укрзалізниці" на транспортному профільному комітеті Верховної Ради. Дискусія була дуже гострою. Я висловив своє категоричне незадоволення результатами роботи. І я сподіваюся, це буде враховано, зокрема, Кабінетом міністрів. 5 червня спливає контракт. Я думаю, що він має бути останньою датою перебування його на цій посаді", – заявив Омелян.

  Як нещодавно повідомив журналістам сам Балчун, у випадку непродовження контракту "вершки від реформування УЗ збере інший керівник", через те, що "часто той, хто бере на себе цю роботу, не зможе залишитися в компанії до того моменту, коли надійде результат".

  Нагадаємо, на посаду голови правління "Укрзалізниці" претендував 31 кандидат. Переміг поляк Войцех Балчун, якого 20 квітня 2016 року Кабмін затвердив на цю посаду. Новому керівнику "Укрзалізниці" було призначено заробітну плату в 463 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Омелян: Неприпустимо підвищувати тарифи на залізничні перевезення без консультацій з бізнесом
  Наступний матеріал
  Словесна перепалка в Дніпрі закінчилася пораненням з травматичної зброї – поліція
  Теги:
  Loading...