Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Shutterstock

"Відстоюватиму своє право": Разумков заявив, що піде до суду, якщо його незаконно позбавлять мандата

  Читайте по-русски
  Опозиція ж вважає порушенням регламенту саме вчорашнє голосування

  Якщо незаконно позбавлять мандата народного депутата – піде до суду. Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив в етері телеканалу "Прямий".

  "Так, я відстоюватиму своє право. Тому що це вже не про посаду, а це про можливість робити те, що я обіцяв, як людина, як Дмитро Разумков, як вже сьогодні політик. І тут це вже буде не моя власна позиція, це буде не моя посада, а це буде те, за що, зокрема, голосували – і за мене, і за колег, які сьогодні працюють у стінах ВРУ. Це вже не про посади, а про людей", – сказав Разумков.

  А от через відкликання його з посади голови парламенту – не позиватиметься, – наголосив Разумков. Переконував, що за цю посаду не тримається. Напередодні спікера Верховної Ради за ініціативою фракції "Слуга народу" відсторонили від проведення двох пленарних засідань. Причина – нібито порушення ним регламенту.

  Опозиція ж вважає порушенням регламенту саме вчорашнє голосування. Такої думки і сам Дмитро Разумков. За відставку спікера депутати голосуватимуть у четвер, 7 жовтня. "Слуги народу" вже видалили його з партійних та фракційних чатів.

  Нагадаємо, що вчора, 5 жовтня, Верховна Рада відсторонила голову парламенту Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань на два дні. Також відомо, що розгляд питання про відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради призначено на 7 жовтня.

  Попередній матеріал
  Це станеться не завтра, але це буде – Столтенберг про вступ України і Грузії в НАТО
  Наступний матеріал
  Посол Грузії обговорив із МЗС затримання Саакашвілі
  Loading...