Дмитро Разумков
Дмитро Разумков rbc.ua

У "Слузі народу" почали збір підписів за відставку спікера Разумкова

  Читайте по-русски
  Підписні листи запросив лідер фракції Давид Арахамія

  Народні депутати від президентської монобільшості "Слуга народу" вирішили розпочати збір підписів за відставку свого ж спікера Дмитра Разумкова. Про це останній написав на сторінці у Facebook.

  "Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Одразу розписав документ на Апарат Верховної Ради України. Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи. Продуктивної роботи у Трускавці!)" – написав він.

  Народний депутат від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко вже уточнив, що політсила не буде підтримувати звільнення чинного голови ВР.

  "Нагадаю нашу позицію: ми не голосували за його призначення, ми не будемо і голосувати за його зняття. Але згадується, звичайно ж, Тарас Бульба", – написав він у Telegram.

  Зауважимо, раніше Разумков розповідав, що про його можливу відставку говорять усі останні 1,5 року та заперечував існування конфлікту із фракцією "Слуги народу" або Офісом президента.

  Нагадаємо, напередодні у відставку несподівано пішов міський голова Запоріжжя Буряк.

  Попередній матеріал
  Працівників, які будуть зобов’язані вакцинуватися від COVID-19, але відмовляться, відсторонятимуть від роботи – МОЗ
  Наступний матеріал
  Гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка" отримав ліцензію Міносвіти
  Loading...