"Метінвест Політехніка"
"Метінвест Політехніка" 5 канал

Гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка" отримав ліцензію Міносвіти

  Читайте по-русски
  Студентів навчатимуть за дев'ятьма спеціальностями

  Університет "Метінвест Політехніка" отримав ліцензію освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Ліцензований обсяг на підготовку бакалаврів - 310 студентів, магістрів - 240 осіб. Про це йдеться в наказі №171-л від 15 вересня 2021 Міністерства освіти і науки України

  Як відомо, перший недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка" відкриє двері для студентів у вересні 2022 року. Наразі вже зібраний висококваліфікований викладацький склад, розроблені сучасні освітні програми, отримані необхідні ліцензії Міносвіти.

  Також повідомляється, що студентів навчатимуть за дев'ятьма спеціальностями. Головна мета освітньої діяльності нового вузу - підготовка фахівців, які зможуть працевлаштуватися в Україні і стануть конкурентоспроможними на світовому рівні.

  "Ми створюємо вуз нового зразка, де талановита молодь зможе розкрити свій науковий потенціал і застосувати знання на практиці. В цьому році педагоги університету успішно проводять освітню діяльність на курсах підвищення кваліфікації за напрямками: металургія, матеріалознавство, комп'ютерні науки, автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, екологія, гірнича справа, економіка і охорона праці. А вже з наступного навчального року ми почнемо повноцінну підготовку бакалаврів і магістрів", - зазначив ректор університету "Метінвест Політехніка" Олександр Поважний.

  В університеті дуальна система передбачає багато практичної підготовки, щоб по завершенню курсу навичок вистачало для роботи на виробництві. Починаючи з третього курсу, студенти будуть проходити практику, вивчаючи виробничі та інформаційно-технологічні процеси безпосередньо на підприємствах Групи "Метінвест".

  Зараз будується повноцінне студентське містечко європейського рівня. Біля навчального корпусу вишу в Центральному районі Маріуполя буде гуртожиток, спортивна інфраструктура і парк.

  В рамках науково-дослідної та освітньої діяльності керівництво вузу підписало ряд стратегічно важливих меморандумів про співпрацю. Зокрема, для створення ультрасучасних лабораторій, університет "Метінвест Політехніка" уклав меморандуми з провідними виробниками технологій і обладнання - міжнародними корпораціями Siemens, Schneider Electric, Honeywell Ukraine і Festo. IT-інфраструктуру ВНЗ розробляє компанія Microsoft. Крім того, "Метінвест-Політехніка" буде проводити наукові дослідження спільно з Національним технічним університетом "КПІ ім. І.Сікорського ".

   

  Попередній матеріал
  У "Слузі народу" почали збір підписів за відставку спікера Разумкова
  Наступний матеріал
  Концерт на 30-річчя Незалежності обійшовся платникам податків у 64 млн грн – на що пішли гроші
  Теги:
  Loading...