ukrainianwall.com

Від визнання незалежності до прийняття до складу РФ: ватажок "ДНР" планує звернутися до Путіна – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Так званий "глава республіки" Пушилін підготував три варіанти звернення

  Керівництво так званої "ДНР" планує звернутися до президента країни-агресорки Росії Володимира Путіна. Усього підготовлено три варіанти звернення. Документи отримали українські спецслужби. Інформація про це була передана і країнам-партнерам України. Про це повідомляє ZN.UA.

  Так, у першому варіанті просять надати допомогу так званій "республіці". У другому варіанті – прийняти "ДНР" до складу Росії. А в третьому варіанті пропонують визнати незалежність "ДНР" і укласти договір про дружбу і співробітництво. 

  У всіх трьох документах "глава ДНР" терорист Денис Пушилін дякує російському президенту за "співчутливе ставлення до долі жителів Донбасу і безцінну допомогу, яка допомагає нам виживати під натиском київської влади з 2014 року". Там же називають можливість "вступу в громадянство» РФ безцінними «для людей, які відчувають себе росіянами за духом і вважають своєю головною метою інтеграцію в російський соціально-політичний і культурний простір"

  Також у документах Україну звинувачують в порушенні перемир'я. Також в листах сказано, що Україна, отримуючи всебічну підтримку США і інших західних партнерів і всупереч міжнародним зобов'язанням, "зважилася на силове вирішення конфлікту на нашій території".

  А от обґрунтування для кожного з варіантів відрізняються. У першому Пушилін аргументує надання військової допомоги тим, що хоче не допустити жертв серед мирних громадян, руйнування об'єктів інфраструктури і житлового фонду.

  У другому варіанті Пушилін посилається на результати референдум, який начебто свідчить про бажання мешканців " стати частиною великої держави Росія". Також Пушилін говорить про можливість провести ще один референдум, який підтвердить "бажання приєднатися до своєї історичної Батьківщини".

  У третьому варіанті Путіна просять визнати "ДНР" незалежною державою. Також просять розглянути можливість укласти договір про дружбу і співробітництво між РФ та "республікою".

  Нагадаємо, раніше українська контррозвідка здійснила радіоперехоплення переговорів бойовиків "ДНР" із російськими кураторами.

  Попередній матеріал
  МОЗ визначило чотири категорії, які отримають щеплення вакциною CoronaVac
  Наступний матеріал
  Доба в ООС: окупанти 7 разів обстрілювали українські позиції
  Loading...

  У Франції закрили так званий представницький центр ДНР

  "Міністр культури" Криму – мавпа, зброя РФ у "ДНР" і фейк декана МГУ – "Вечір з Яніною Соколовою"

  У Дніпрі затримали підозрюваного у шпигунстві на користь "ДНР"

  Кравчук заявив про загрозу зриву перемир'я і одностороннього виходу Росії з "режиму тиші"

  На Донеччині суд дав умовний термін організаторці псевдореферендуму в 2014 році

  Кравчук поспілкувався з так званим головою "ДНР" в етері російського пропагандистського телеканалу