Холодницький
Холодницький ТСН

Верховний Суд відмовив НАБУ у провадженні стосовно Холодницького

  У той же час, відповідне рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку у Великій палаті Верховного Суду

  Верховний Суд України відмовився відкривати провадження в рамках позову НАБУ про скасування рішення дисциплінарної комісії прокурорів накласти догану на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького.

  Про це йдеться в повідомленні Верховного Суду в Facebook.

  "21 серпня 2018 року Верховний Суд у складі Касаційного адміністративного суду ухвалив рішення, яким відмовив у відкритті провадження у справі за позовом Національного антикорупційного бюро України до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) про визнання протиправним та скасування рішення щодо накладення дисциплінарного стягнення на Холодницького Н.І.", – йдеться в повідомленні.

  У Верховному Суді додали, що право оскаржити рішення КДКП про притягнення прокурора до дисциплінарної відповідальності належить тільки цьому прокурору. У той же час, відповідне рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку у Великій палаті Верховного Суду.

  Нагадаємо, скасувати рішення про догану керівнику САП НАБУ попросило Суд 17 серпня.

  26 липня кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила не звільняти Назара Холодницького з посади заступника генерального прокурора України та керівника САП, а лише обмежитися доганою.

  Просили звільнити Холодницького Генпрокурор Юрій Луценко та директор НАБУ Артем Ситник. Вони звинуватили його у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботі НАБУ. Наголошували, що цим посадовець грубо порушив прокурорську етику.

  З-поміж іншого керівнику САП закидають підбурювання свідків до надання фальшивих свідчень та блокування слідства щодо певних осіб. Крім того, нарікають на нецензурні вислови з його боку та приниження підлеглих.

  Попередній матеріал
  "БлогПост": Парадо-зрада, або кому заважає парад на День Незалежності – відео
  Наступний матеріал
  Доба на сході: ворог гатив із 82-мм та 120-мм мінометів, поранено двох воїнів