Віктор Муженко, начальник Генштабу ЗСУ
Віктор Муженко, начальник Генштабу ЗСУ Facebook / Віктор Муженко

Вдячний усім, від солдата до генерала: Муженко склав повноваження чільника Генштабу ЗСУ

  Читайте по-русски
  Новому чільнику відомства побажав – ще більше зміцнити бойовий дух і покращити бойові спроможності армії

  Віктор Муженко склав повноваження чільника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України. Світлину із рапортом він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

  Генерал наголосив, що рівень довіри суспільства до українського війська – це результат спільної та напруженої служби. Особливо від 2014 року, коли російська окупація вимагала невідкладних дій. Тоді, зауважив ексчільник Генштабу, всі військовослужбовці Збройних сил стали на захист свободи і незалежності України.

  Муженко подякував усім, від солдата до генерала та кожному громадянину України, тим, хто допомагав армії. Новому чільнику відомства побажав ще більше зміцнити набутий бойовий дух і покращити бойові спроможності армії.

  Генерал армії Віктор Муженко очолював Генеральний штаб Збройних сил України від липня 2014 року. Практично керував Збройними силами в найскладніші моменти російсько-української війни. Нагороджений орденом Данила Галицького, багатьма медалями та нагородами. Після інавгурації Зеленського – Муженко не писав заяву про звільнення, а пішов з посади згідно з указом президента.

  Попередній матеріал
  Чи є в Україні передумови для дефолту – експерти оцінили ситуацію
  Наступний матеріал
  Зеленський вирушив у першу регіональну поїздку – побував і на передовій
  Loading...