Вакцина Pfizer
Вакцина Pfizer Голос Америки

Вакциною від Pfizer в Україні щеплюють лише членів уряду та чиновників міністерств – Сюмар

Читайте по-русски
На територію міністерств і відомств приїжджає машина, автомобіль, де відбувається вакцинація, розповіла нардеп

Вакцинація в Україні проводиться неналежним чином – найефективнішу вакцину Pfizer отримують лише члени уряду та чиновники міністерств. Про це сказала народна депутатка фракції "Європейська солідарність" під час виступу у Верховній Раді. 

"У цей день піднесення і патріотизму, коли всі такі красиві у вишиванках, мені найменше хотілося б говорити про неприємні речі. Але я змушена сьогодні з цієї трибуни озвучити деякі нові і шокуючі факти щодо того як відбувається вакцинація в Україні", – зазначила Сюмар. 

Вона нагадала, що одній з останній погоджувальних рад експрезидент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко навів дані з офіційно порталу Ради національної безпеки і оборони про те, кого вакцинують вакциною із найвищим рівнем захисту вакциною Pfizer. 

"Ви знаєте – там була одна людина із категорії 80 років + і 10 тисяч людей із категорії "інші". Ми тоді запитали: а хто такі "інші", яких в Україні сьогодні вакцинують Pfizer... Ми сьогодні отримали численні свідчення, що Pfizer в Україні вакцинують представників влади. Що масова вакцинація Pfizer сьогодні відбувається у міністерствах і відомствах, в апараті РНБО, у МЗС", – розповіла депутатка. 

"Тобто вакцину з найвищим рівнем захисту дають сьогодні не лікарям, які щоденно ризикують власним життям, не вчителям, не групам ризику. Її дають представникам влади. Усе відбувається максимально просто, ніхто не створює ніяку логістику для масової вакцинації. Просто на територію міністерств і відомств приїжджає машина, автомобіль, де відбувається вакцинація", – сказала вона.

Як повідомляв 5.UA, 18 травня 2021 року понад 120 тисяч доз вакцини Pfizer доставили в Україну. У МОЗ стверджують, що щепити препаратом планують передусім освітян. Це працівники дитсадочків, шкіл, коледжів та університетів. Окрім педагогів, вакцинуватимуть співробітників, які забезпечують роботу освітніх закладів – від бухгалтерів до прибиральниць.

Попередній матеріал
Сполучені Штати готові відповісти на агресію Росії – Блінкен під час зустрічі з Лавровим
Наступний матеріал
До місця проведення пресконференції Зеленського прийшли активісти "Демсокири" – з якою метою
Loading...
В Україні загалом лише 5 осіб повністю вакциновані від COVID-19

В Україні загалом лише 5 осіб повністю вакциновані від COVID-19

Уже наступного тижня: Степанов озвучив дату поставки перших доз Pfizer від COVAX в Україну

Уже наступного тижня: Степанов озвучив дату поставки перших доз Pfizer від COVAX в Україну

Без "імунних паспортів": Україна видаватиме міжнародне свідоцтво про щеплення від СOVID-19 – подробиці

Без "імунних паспортів": Україна видаватиме міжнародне свідоцтво про щеплення від СOVID-19 – подробиці