Україна – ЄС
Україна – ЄС thekievtimes.ua

В ЄС визначились із ставленням до заяв про створення "Малоросії" замість України

  Там наголошують, що відповідні заяви суперечать Мінським домовленостям

  Проголошені бойовиками ініціативи щодо запровадження так званої "держави Малоросії" замість незалежної України суперечать меті Мінських домовленостей щодо реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей України. Про це наголосив речник Євросоюзу, передає УНІАН.

  "Це суперечить меті Мінських домовленостей щодо реінтеграції окремих районів Донецької і Луганської областей в Україні. Європейський Союз підтримує триваючі дипломатичні зусилля, щоб рухатися в напрямку повного виконання Мінських домовленостей, які є основою для сталого політичного розв'язання конфлікту на основі поваги до незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України", - відзначили в Європейському Союзі. 

  Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко відреагував на новину про створення так званої "Малоросії" на окупованих територіях Донбасу. Зокрема, він пообіцяв відновити суверенітет над окупованими територіями. У Генштабі ЗСУ також прокоментували заяву Захарченка та спрогнозували долю "Малоросії".

  Крім того, колишній представник України у ТКГ Роман Безсмертний заявив, що Україна у Мінську має ігнорувати заяви бойовиків про створення "Малоросії".

  Попередній матеріал
  "Таємна зустріч" Трампа і Путіна: у Білому домі все спростовують
  Наступний матеріал
  Печатки не обов’язкові: набули чинності зміни у важливому для бізнесу законі
  Loading...

  В ОБСЄ прокоментували слова терористів щодо створення "Малоросії"

  Терорист Захарченко перепив паленого алкоголю і зачитав підсунуту Кремлем "сенсацію" – Шкіряк

  Україна у Мінську має ігнорувати заяви бойовиків про створення "Малоросії" – Безсмертний