Автомобіль, смартфон
Автомобіль, смартфон Depositphotos

В Україні з'явився веб-ресурс для моніторингу нацбезпеки в областях

  Читайте по-русски
  Новий ресурс має публічну і закриту частину

  В Україні з'явився інтернет-ресурс, за допомогою якого можна буде здійснювати моніторинг ситуації щодо національної безпеки в регіонах. Новий інструмент презентував секретар РНБО Олексій Данілов, передає "УНІАН".

  "Всі процеси, які відбуваються в нашій державі, вони мають безпосередній стосунок до нашої національної безпеки. Ви знаєте, що дуже небезпечні процеси відбувалися у Криму, Донецькій і Луганській областях, і, на превеликий жаль, свого часу, не реагували на ті процеси... І сьогодні ми маємо певний клопіт", – сказав Данілов.

  За словами посадовця, ресурс, який називається "Просторова та функціональна трансформація України: представницькі органи місцевого самоврядування в контексті децентралізації", має публічну і закриту частину.

  Данілов зазначив, що закрита частина нового ресурсу має військову складову: "Там є аналіз ситуації. Є вислів: машинне навчання. Надаються прогнози по тих чи інших ситуаціях", – сказав секретар РНБО.

  Саме на інформації із цієї частини базується багато управлінських рішень.

  Водночас відкрита частина ресурсу стосуватиметься територіальної організації місцевої влади. Завдяки цьому влада на місцях має стати більш ефективною, прозорою та підзвітною.

  Відкрита частина містить три ключові блоки:

  1. "Територіальна організація місцевої влади". У цій частині міститься інформація про новий адміністративно-територіальний устрій України;
  2. "Моніторинг виборчого процесу". Тут знаходиться інформація для аналізу результатів місцевих виборів: партійне представництво, обрані депутати та голови ОТГ;
  3. "Формування представницьких органів місцевої влади". У цьому блоці є інформація про вибори в цьому році: загальна кількість зареєстрованих виборців, інформація про кількість голосів за кожного кандидата, про зіпсовані виборчі бюлетені, явка виборців тощо.

  Див. також: У РНБО прогнозують, що до кінця 2021 року від COVID-19 можна буде вакцинувати всіх охочих українців

  Попередній матеріал
  Об’єднання демократичних сил на Львівщині є прикладом для всієї України – Олег Синютка
  Наступний матеріал
  У Німеччині автомобіль в'їхав у натовп пішоходів – чотири особи загинуло
  Loading...