5 канал

В Україні вже створено 239 опорних шкіл – Зубко

Близько 500 шкіл приєднані до опорних шкіл

В Україні вже створено 239 опорних шкіл. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

"239 опорних шкіл вже створені і біля 500 шкіл, які до них приєднані, до яких приїжджає шкільний автобус", - зазначив він.

"Ми вважаємо, що ті громади, які стартували у 2015 році, вони за 5 років практично можуть закривати питання не тільки по школах, не тільки по дитячих садках, це і по центрах надання адміністративних послуг і центрах безпеки", – додав міністр.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, у грудні торік міністр освіти й науки України Лілія Гриневич повідомила, що Міносвіти виділить 500 млн грн для обладнання опорних шкіл та на шкільні автобуси.

Довідково: Проект зі створення опорних шкіл - це система якісної освіти для дітей, які навчаються в маленьких містечках і селищах. У такій школі має бути мультимедійний комплекс, модернізовані класи фізики, математики, хімії, біології, а також вільний доступ до Інтернету. Проект покликаний забезпечити дітей з невеликих населених пунктів якісною освітою.

Як повідомляв 5.UA, 3 квітня цьогоріч Нацрада реформ ухвалила концепцію нової української школи.

Попередній матеріал
Українських заробітчан в РФ змусили підписати договір про співпрацю з російськими спецслужбами – Чорновіл
Наступний матеріал
"Поетичні стіни": як на львівських будинках "розквітають" віршовані рядки
Loading...

Для впровадження нового стандарту початкової школи необхідно перенавчити 22 тис. вчителів – Гриневич

Експеримент Amnesty International: як українських школярів взялись озброювати словом

Нацрада реформ ухвалила концепцію нової української школи