Офіс президента
Офіс президента suspilne.media

В Україні немає проблем з апаратами ШВЛ і киснем, це медіа розганяють істерику – ОПУ

  Читайте по-русски
  В Офісі президента вважають, що "проблеми є лише в муніципальних лікарнях"

  В Офісі президента заявили, що Україна зараз повністю забезпечена медичним киснем і апаратами ШВЛ, а в лікарнях, мовляв, вистачає місць для усіх хворих на COVID-19. Радник керівника ОПУ Михайло Подоляк в інтерв'ю "Фактам" назвав інформацію про проблеми із забезпеченням – "одним із класичних міфів".

  "Ковідний" фонд використовується тільки під медичні цільові програми. У нас і з кисневими концентраторами, і з кількістю ліжко-місць для "ковідних" хворих усе нормально", – заявив він.

  За його словами, у достатній кількості були закуплені ШВЛ та ЕКМО-апарати.

  "Ми зараз апарати закупили. Їх достатньо. І ліжко-місць для середніх і тим більше важких форм хвороби досить. Постачання кисневими концентраторами і відповідними медикаментами на належному рівні. У нас немає дефіциту коштів, які необхідно буде направити для закупівлі додаткових медичних потужностей", – запевнив Подоляк.

  На думку представника Офісу президента, проблеми є лише в муніципальних лікарнях, де "не завжди швидко реагують на якісь кризові ситуації".

  "Тобто якщо, умовно кажучи, мер Х. не в змозі оперативно організувати додаткові 10-20-100 койко-місць, то це не питання системи охорони здоров'я. А істерику, що в лікарнях "жах-жах", розганяють медіа, аби занурити суспільство в депресію", – вважає він.

  Зауважимо, що за час карантину "Фонд Порошенка" профінансував ремонт та забезпечення розхідниками 48 апаратів ШВЛ, а також спільно з компанією "Рошен" купив 130 тис. захисних костюмів, 10 рентген-апаратів, 10 тис. захисних окулярів, комплекти реанімаційного обладнання для лікарень по всій країні

  Попередній матеріал
  НАБУ хоче заарештувати заступника голови Офісу президента Олега Татарова
  Наступний матеріал
  Кабмін виділив 103 млн грн з "ковідного фонду" на виплати колишнім вкладникам банку
  Loading...