Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко lb.ua

В ОП визнали, що "пропустили проблему" забезпечення COVID-лікарень киснем

  Читайте по-русски
  Владі зараз вдається істотно покращити ситуацію з киснем у лікарнях, наголосив Тимошенко

  У Зеленського визнали, що провалили забезпечення лікарень для хворих на коронавірус киснем. Про це сказав заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко виданню "Гордон".

  "Я згоден, що це проблема, яку ми пропустили. Потрібно було цим займатися в першу чергу. Зараз надолужуємо втрачене. Думаю, у нас це вийде", – наголосив заступник голови ОП.

  За словами Тимошенка, відсутність кисню в регіонах – це "солідарна відповідальність", але кадрові перестановки можуть бути.

  "Я думаю, що будуть зроблені висновки. Не можу назвати прізвища, бо не я приймаю ці рішення за підсумком. Це рішення президента, Кабінету Міністрів та інших структур, які можуть бути причетні до того, що влітку ми це не зробили", – вважає Тимошенко.

  Посадовець зазначив, що уряд виділив субвенції регіонам на оснащення ліжок киснем. Тепер цим питанням займаються голови ОДА та місцева влада, а він, як куратор регіонального напрямку в ОП, намагається прискорити цей процес.

  Проте він зауважив, що владі зараз вдається істотно покращити ситуацію з киснем у лікарнях.

  "У нас кожен день додається від 3 тис. ліжок із киснем. До цього показники були до тисячі. Тобто ми реально за листопад (поліпшили ситуацію – ред.). У нас є завдання – думаю, ми його виконаємо – до 20 грудня забезпечити 80% ліжок киснем. Зараз цей показник практично 50%, і ми його збільшуємо", – сказав посадовець.

  Див. також: "Система не витримує": батько померлої від COVID-19 жінки розповів про ситуацію із киснем у лікарнях

  Попередній матеріал
  Зеленський вніс до Ради законопроєкти про допомогу підприємцям під час карантину
  Наступний матеріал
  Під Маріуполем фура вилетіла з мосту і зависла над дорогою – фото
  Loading...