Володимир Зеленський у Верховній Раді
Володимир Зеленський у Верховній Раді 5 канал / Час. Підсумки тижня

Зеленський вніс до Ради законопроєкти про допомогу підприємцям під час карантину

Читайте по-русски
Один документ – про одноразовы виплати ФОПам, інший – про зміни до Податкового кодексу

Два законопроєкти про допомогу підприємцям під час карантину вніс до Верховної Ради президент. Обидва позначив як "невідкладні", інформує "5 канал". Нині документи передали на розгляд профільним парламентським комітетам.

Законопроєкт пропонує одноразові виплати підприємцям, які можуть втратити частину прибутку через карантинні обмеження. А також працівникам, яких звільнити чи відправили у вимушену відпустку.

Згідно з проєктом закону, державна підтримка для малого та середнього бізнесу передбачена упродовж дії карантину та шести місяців після його скасування. По 8 тис. грн грн тим підприємцям, чий бізнес потрапив під заборону упродовж карантину – раніше пообіцяв у відеозверненні Володимир Зеленський.

Іншим законопроєктом він пропонує низку змін до Податкового кодексу. Зокрема, списати податковий борг, якщо підприємець не погасив борг до 1 листопада і сума не перевищує 3060 грн. Якщо ж підприємець винен державі 6800 тис. грн, то заборгованість можуть відстрочити до 29 грудня наступного року, йдеться в документі.

Зауважимо, що підприємці вже не раз виходили на протест – наприклад, через запровадження карантину вихідного дня. Казали, через рішення уряду втрачають близько 40% доходів.

Попередній матеріал
НАБУ просить затримати голову Окружного адмінсуду Вовка і його суддів
Наступний матеріал
В ОП визнали, що "пропустили проблему" забезпечення COVID-лікарень киснем
Loading...