5.ua

В Одарича хочуть відсудити 800 тис гривень [відео]

  Сьогодні у Києві Шевченківський райсуд розпочав слідство щодо кримінальної справи проти екс-очільника міста Сергія Одарича. Потерпілі, а це колишні заступники мера та начальники управлінь міськвиконкому хочуть повернути кошти, які втратили через тимчасову незайнятість. Також вимагають компенсації моральних збитків і грошей витрачених на лікування від хвороб, які буцімто спричинило звільнення. Раніше суди різних інстанцій ухвалили рішення про поновлення звільнених на роботі. Сергій Одарич запевняє у більшості випадків звільняв не він, а міськрада. Заперечує і звинувачення у звільненні через особисту неприязнь. Прокуратура ж звинувачує колишнього міського голову у нанесенні державі особливо великих збитків через невиконання судових рішень. Максимальне покарання, яке загрожує Сергію Одаричу - 8 років позбавлення волі.

  Наталія Кругляк, представник держобвинувачення: «Збитки я також озвучила. Вони рахуються більше 800 тис. грн. Ці збитки стверджені рішеннями судів. І ці збитки уже фактично стягнуті з бюджету міста Черкаси, внаслідок незаконних дій Одарича». 

  Сергій Одарич, екс-мер Черкас: «За голими фразами по всіх звільненнях лунає формулювання "з метою ...діючі умисно, звільняючи людей з метою призначення іншої особи" в жодному випадку не наводиться факту призначення іншої особи».

  Попередній матеріал
  Правоохоронцям, які не завадили Мельнику втекти закидають службову недбалість
  Наступний матеріал
  Обвинувачення готове чекати Тимошенко у суді по ЄЕСУ майже "безмежно" [відео]
  Теги:
  Loading...