5.ua

Обвинувачення готове чекати Тимошенко у суді по ЄЕСУ майже "безмежно" [відео]

  Головна фігурантка Юлія Тимошенко знову не з'явилася. За даними тюремників, колишня прем'єрка написала заяву, в якій відмовилася від етапування. Вона продовжує вимагати від суду закрити справу за відсутністю складу злочину. Нагадаємо, Тимошенко інкримінують ухиляння від сплати податків компанії Єдині Енергетичні системи України. Захист же наполягає: у дев'яносто дев'ятому Генеральна прокуратура вже закрила справу за аналогічними обвинуваченнями, а законність закриття підтвердив Верховний суд України. 

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «Я хочу зазначити одне єдине, що в той час, коли український парламент робить все для того, щоб знайти порозуміння в затвердженні так необхідних Україні європейських законів, сьогоднішнє судове засідання підтверджує лише одне – політичні репресії в Україні продовжуються».

   Марина Капінос, представник держобвинувачення: «Як ви бачите, коментувати сьогодні особливо нічого, оскільки ситуація стабільно не міняється. Підсудна не являється до суду, посилаючись на норми якогось невідомого закону та неіснуюче рішення Верховного суду України».

   

  Попередній матеріал
  В Одарича хочуть відсудити 800 тис гривень [відео]
  Наступний матеріал
  18 вересня Кабмін має розглянути проект Угоди про асоціацію з ЄС