novostimira.com.ua

Аваков розпочав в МВС процесс люстрації

  Половинчасті рішення не допомагають швидко відновити довіру до органів МВС. Тому глава МВС Арсен Аваков вирішив негайно застосувати методику комплексного вирішення проблем. Про це Аваков написав 19 березня в своєму блозі.

   "Розробив принципово нову модель кадрових рішень в системі. Вчора пізно вночі завершили обговорення концепту комплексного вирішення з главою Люстраційного комітету Єгором Соболєвим. З сьогоднішнього дня запускаємо публічну процедуру кадрових призначень по областях. Незвично - випробування для офіцерів і службовців. Але це частина шляху , як повернути довіру до МВС, у тому числі через раціональні кадрові призначення. Цей шлях треба пройти. Сьогодні я видам наказ про початок процедури", - написав Арсен Аваков.

  Як зазначив глава МВС, всі призначені раніше по всіх областях керівники міліції та ДАІ звільняються з посади і переходять в статус в.о. Після того Люстраційний комітет спільно з кадровою комісією МВС організовує аналіз роботи керівних кадрів на місцях – з метою надання пропозицій для вирішення міністру.

  "На наявні і що утворилися вакансії Люстраційний комітет і кадрова комісія МВС проводять публічний відбір кандидатів за участі громадськості. Механізми публічного обговорення , консультацій з громадськості , критерії оцінки , фільтри для лобізму , чорного і білого піару - все це обговорюємо і стверджуємо прозоро в короткий термін", - впевнений Аваков.

  За словами глави МВС, Єгор Соболєв запропонував до участі в процедурі з боку Люстраційний комітету , крім нього самого – кандидатуру від журналістів Юрія Бутусова та від правозахисних організацій Євгена Захарова.

  "Я погодився. Це не буде розтягнута процедура , у країни немає часу для затяжок - починаємо прямо сьогодні...", - заявив міністр.

  Попередній матеріал
  США готові ввести додаткові санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  ЗМІ повідомляють про смерть лідера чеченських бойовиків Доку Умарова
  Теги:
  Loading...