Український Крим
Український Крим Facebook / Петро Порошенко

В Apple вирішили показувати росіянам Крим частиною РФ – у МЗС України гостро відреагували

  Читайте по-русски
  Для українських користувачів айфонів та іншої продукції Apple Крим буде позначено як українську територію

  Компанія Apple показуватиме Крим та Севастополь частиною Росії. Проте окупований український півострів бачитимуть як російський лише користувачі Росії. Про це заявляють у російській Держдумі, повідомляє "5 канал".

  Там заявили, що що самі попросили компанію Apple маркувати Крим власною територією. Для цього спеціально запросили на розмову керівника російського представництва Apple. Розмова відбулася ще у квітні. А зараз компанія дала позитивну відповідь, стверджують російські депутати. Для українських користувачів айфонів та іншої продукції Apple Крим буде позначено як українську територію.

  На ситуацію вже відреагував глава українського МЗС Вадим Пристайко. У Twitter він написав: "Айфон – це чудовий пристрій, але компанії Apple краще займатися високими технологіями, бо політика – не є її сильною стороною".

  Він також написав: "Дозвольте мені пояснити, висловлюючись термінологією Apple. Уявіть, що ви пригнічені, бо ваш дизайн та ідеї, роки роботи та частину вашого серця поцупив ваш найгірший ворог, а тепер якийсь невіглас не зважає на ваш біль. Ось як почуваєшся, коли чуєш про російський Крим".

  Посольство України у США також нагадало компанії Apple, що Крим – не Росія і пообіцяло жодної подяки від українців у День Подяки. Також звернулися й до Держдепу та керівництва Apple, щоби ті негайно владнали ситуацію.

  Як повідомляв 5.UA, 24 листопада журнал The Economist проілюстрував відео картою України без Криму. На це звернуло увагу Посольство України у Великій Британії та закликало редакцію виправити помилку. У соцмережах The Economist реакції на заяву поки що немає.

  Зазначимо, приклад журнал може взяти з посольства РФ у Лондоні, яке влітку опублікувало карту, на якому Крим позначений як територія України.

  Попередній матеріал
  "Мітинги під Нацбанком – справа рук Коломойського": НБУ надав правоохоронцям докази – сюжет
  Наступний матеріал
  Вищий антикорупційний суд відпустив Садового під заставу, але поклав обов'язки – подробиці
  Loading...