Фото Адміністрація президента

В АП назвали п’ять ключових позицій дорожньої карти виконання Мінських домовленостей

  Єлісєєв підкреслив, що "дорожня карта" імплементації Мінських угод повинна містити чіткі передумови для розгляду Верховною Радою законопроекту про вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей

  Є п’ять ключових позицій, що мають бути у "дорожній карті", про яку домовлялися лідери Нормандської четвірки. Про це розповів заступник глави Адміністрації українського Президента Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

  Він наголосив, що перше – це контроль над кордоном та допуск на всю окуповану територію  представників ОБСЄ. Друге – це виведення російських військ і озброєння. Третє – безпека можливих місцевих виборів. Четверте – розпуск всіх фейкових структур так званих "ДНР/ЛНР".  І п'яте – негайне визволення всіх українських заручників. Про всі ці позиції повідомили міжнародним партнерам. Дорожню карту з виконання мінських угод мають розробити до кінця листопада.

  Заступник глави АП також підкреслив, що "дорожня карта" імплементації Мінських угод повинна містити чіткі передумови для розгляду Верховною Радою законопроекту про вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей.

  За його словами, тільки після того, коли буде гарантія того, що російські сили і зброя не проникають в Україну, після виконання інших умов у сфері безпеки парламент може призначати дату проведення місцевих виборів на Донбасі.

  Нагадаємо, 20 жовтня на переговорах у "нормандському форматі" в Берліні було погоджено питання розробки "дорожньої карти" імплементації Мінських домовленостей.

  Попередній матеріал
  "Мінімальна заробітна плата зросте удвічі": Гройсман повідомив, скільки отримуватимуть українці у 2017 році
  Наступний матеріал
  КМКФ "Молодість" показав фільм "Лобановський назавжди"

  В очікуванні "дорожньої карти": Чи погодиться Кремль на українські умови мінського мирного плану

  Клімкін пояснив, як згідно з "дорожньою картою" виконання Мінських угод Україні буде повернуто контроль над кордоном

  США підтримують переговори "нормандського формату", але не коментують деталі стосовно дорожньої карти

  Клімкін розповів, що має бути закріплено у дорожній карті виконання Мінських угод

  Бойовики обстріляли дорожній коридор біля КПВВ "Майорськ"

  5 канал - трансляція наживо