day.kyiv.ua

"Мінімальна заробітна плата зросте удвічі": Гройсман повідомив, скільки отримуватимуть українці у 2017 році

Уряд ініціює підвищення мінімальної зарплати з нового року у двічі – до 3200 грн

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів сьогодні, 26 жовтня, у Києві.

"Заробітна плата, яка визначалася, як мінімальна, прожитковий мінімум до цієї плати дорівнював у вересні 47%... у грудні, після нашого підняття, очікується 50%. Тобто прожитковий мінімум на 50% більший, ніж люди отримали мінімальну заробітну плату. Це величезна проблема… Те, що ми закладаємо в бюджет 2017 року – це 1600 грн. Але ми пропонуємо, щоб у 2017 році мінімальна заробітна плата в Україні дорівнювала 3200 грн. Ми забезпечимо у країні двократне збільшення мінімальної заробітної плати. З 1 січня 2017 року жоден громадянин України не буде отримувати менш ніж 3200 грн. І це стосується не тільки недержавного сектору, а це стосується і державного сектору", – заявив Гройсман.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що роботодавці мають підвищити українцям зарплати на 20-30%. За його словами, з 1 січня роботодавці переказуватимуть до бюджету значно менший розмір єдиного соціального внеску. Ставка знизилася в півтора-два рази. Відтак, глава держави закликав пустити вивільнені кошти на збільшення зарплат.

Попередній матеріал
Прес-конференція: "Результати люстрації за 2 роки" - завершено
Наступний матеріал
В АП назвали п’ять ключових позицій дорожньої карти виконання Мінських домовленостей

Нардеп: Уряд не може скасувати постанову ВР щодо підняття заробітної плати депутатам

"Віддайте це вашим робітникам": Порошенко закликав підвищити українцям зарплати на 20-30%

Парубій назвав точну дату, коли ВР скасує рішення про підвищення зарплати нардепам

Гройсман: в бюджеті на 2017 рік грошей на підвищення зарплати депутатів немає