"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

Усі виплати "Газпрому" від Nord Stream "заморожено" – рішення суду Швейцарії

  Відповідне рішення ухвалили за позовом НАК "Нафтогаз-України"

  У Швейцарії суд заборонив компаніям Nord Stream AG (власник газопроводу "Північний потік") і Nord Stream-2 AG (оператор будівництва "Північного потоку-2") робити будь-які виплати російському "Газпрому". Про таке повідомляє видання DW.

  Як стало відомо, відповідне рішення ухвалили в якості тимчасових забезпечувальних заходів за позовом українського "Нафтогазу". Також зазначається, що внаслідок цього судового рішення "всі виплати від цих компаній "Газпрому" направляються на швейцарських приставів".

  Довідка. Проект "Північний потік-2" має постачати газ із родовищ на півночі РФ безпосередньо до Німеччини дном Балтійського моря, оминаючи традиційні транзитні маршрути через Україну і Словаччину. Проект має розширити здатності вже збудованого першого "Північного потоку". Компанія Nord Stream-2 AG ("Північний потік-2"), що опікується плануванням будівництва, належить російському "Газпрому" на 100% через його філію в Нідерландах.

  Як відомо, "Північний потік-2" має пройти дном Балтійського моря і транспортувати газ із Росії в Німеччину в обхід України.

  Попередній матеріал
  Українці вибороли 4 "золота" на Чемпіонаті Європи з танців на візках
  Наступний матеріал
  120-мм вогнева активність: від обстрілів ворога загинули двоє українських військових
  Loading...