Олександр Москалюк
Олександр Москалюк 5 канал

Європа закриває очі на Антимонопольне законодавство – експерт про "Північний потік-2"

В Європі до розгляду питання будівництва газопроводу "Північний потік-2" підходять з позицій головного економічного закону – попиту і пропозиції

Про таке в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заявив політичний оглядач Олександр Москалюк.

"Справді, Європа досить часто закриває очі на енергопакет №3. Це саме стосується, до речі, Антимонопольного законодавства. Наприклад, є ця велика суперечка з Ірландією, коли, по суті, Європейський Союз захотів втрутитися у внутрішні справи Ірландії, аби продовжувати ту політику, яку він вважає за необхідне", – пригадав експерт. 

Він також зазначив: "Я абсолютно згоден, що Європа і Німеччина (як головний представник Європи), діють за принципом головного економічного закону – попиту і пропозиції. Їм треба збільшувати пропозицію, а збільшення пропозиції веде до зменшення ціни і зменшує всі можливі ризики". 

Водночас, Україна так само має зважати на такий принцип.

"Україна теж, очевидно, має робити для себе якісь висновки. Наприклад про те, що в енергетичній сфері ми теж повинні керуватися законами попиту і пропозиції. Трохи відхиляючись від теми, в тому числі – щоб "Нафтогаз" не мав такого монопольного становища. Це теж було би абсолютно правильно", – переконаний Москалюк.

Більше подробиць – у відео:

Попередній матеріал
Клінічна смерть, ампутація та численні травми: до Одеси літаком доправили 13 поранених бійців
Наступний матеріал
Перші туристи з Тунісу прибули до аеропорту "Київ": подробиці (оновлено)
Loading...