Уряд затвердив план розвитку України до 2020 року

  План розвитку країни спрямовано на подолання бідності і забезпечення верховенства права з якісними судовою та антикорупційною складовими

  Кабінет міністрів України ухвалив середньостроковий план розвитку країни до 2020 року. Він базується на досягненні стійкого економічного зростання на 4-5% ВВП на рік, забезпеченні ефективного державного управління, розвитку людського капіталу, верховенстві права, а також розвитку оборонного сектора.
  Документ затверджено на засіданні уряду в понеділок 3 квітня.

  "Ми маємо побудувати сильну конкурентоспроможну економіку, стале зростання 4-5% ВВП на рік, ми маємо перейти від сировинної економіки далі. Ми весь минулий рік аналізували, як можемо перейти на виробництво продукції з високою доданою вартістю ... Далі – ефективна державна служба, розвиток людського капіталу", – сказав прем'єр, представляючи документ.

  Зі слів Гройсмана, план розвитку країни також спрямовано на подолання бідності і забезпечення верховенства права з якісними судовою та антикорупційною складовими. Ще один важливий пріоритет, наголосив прем'єр, – це сектор безпеки і оборони, як зовнішньої, так і внутрішньої. В цьому напрямку Кабмін має намір розвивати Нацгвардію, привести органи МВС до європейських стандартів, звільнити окуповані території і реінтегрувати їх у складі України.

  План передбачає, що досягнення сталого економічного зростання буде забезпечено створенням якісного бізнес-клімату, залученням інвестицій, дерегуляцією, приватизацією, земельною й енергетичною реформами, а також модернізацією інфраструктури. Ефективне держуправління уряд планує реалізувати за рахунок впровадження сучасних ІТ-технологій, а також імплементації нового закону про державну службу і реформи управління державними фінансами.

  Згідно з планом, розвиток людського капіталу уряд планує забезпечити за рахунок реформи охорони здоров'я, пенсійної реформи та реформи освіти.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє підвищення пенсій з 1 жовтні за умов пенсійної реформи.

  Попередній матеріал
  Сапери розмінували дев'ять сусідніх із Балаклією населених пунктів – ДСНС
  Наступний матеріал
  Порошенко провів тристоронню телефонну розмову з Меркель і Олландом: що обговорювали політики
  Loading...

  В Україні значно зросли продажі легкових автомобілів

  Стала відома дата голосування щодо безвізу для України в Європарламенті – ЗМІ

  У понеділок Кабмін визначиться із пріоритетами на рік

  Президент з офіційним візитом відвідає Латвію

  Україна є епіцентром боротьби за демократію – очільник МЗС Канади

  З Києва вирушила 22 українська антарктична експедиція