5.ua

Експерт: Ми самі нагнітаємо ситуацію в Україні

За словами експерта Олексія Гараня, Україна змогла вистояти на внутрішньому фронті, попри ідеї Путіна дестабілізувати ситуацію не лише в Луганську та Донецьку

Науковий директор фонду "Демократичні ініціативи", професор Олексій Гарань в ефірі "5 каналу" розповів, що сьогодні система дестабілізації ситуації в країні порівняно із 2014 роком не йде по наростаючій.

"У нас не припинялася війна. Я пам'ятаю наростаючу навесні 2014 року, так що, якщо ми порівняємо з тим, що тоді було, буде ясно – країна вистояла. Ми постійно перебуваємо у стані де-факто війни, гібридної війни, і тому я думаю, що тут нема чому дивуватися. Розумієте, це так, як живе Ізраїль", – зазначив Олексій Гарань.

За словами професора, Україна змогла вистояти на внутрішньому фронті, попри те, що у Путіна у планах була дестабілізація ситуації не тільки в Донецьку та Луганську, а й в Одесі та Харкові.

"Ми вистояли якраз в тилу, тому що ідея Путіна полягала у дестабілізації. Ми пам'ятаємо, що мали послідувати за Донецьком і Луганськом Одеса та Харків і так далі. Цього всього не відбулося, ми вистояли на внутрішньому фронті. Тому я думаю цього не можна применшити", – додав Гарань.

Попередній матеріал
"Стріляють з-за спин жінок та дітей": як окупанти облаштувалися в Новоолександрівці
Наступний матеріал
Українські бійці в АТО отримуватимуть 7,5 тис. грн "бойових" до зарплатні
Loading...

Вороненков знав про взаємодію Росії з "Беркутом" під час Майдану – Пономарьов

У середмісті Маріуполя вибухнуло авто із співробітником СБУ

Генконсульство Польщі в Луцьку обстріляли з гранатомета – ЗМІ