Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко politeka.net

Уряд ухвалив зміни до держбюджету – нардеп розповів подробиці

  Читайте по-русски
  Дефіцит державного бюджету збільшиться вчетверо

  Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді зміни до державного бюджету на 2020 рік, повідомляється в телеграм-каналі народного депутата  від фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка, передає liga.net.

  За його словами, Кабмін пропонує зменшити доходи держбюджету на 115 млрд грн і збільшити витрати на 96 млрд грн.

  "Відповідно, дефіцит держбюджету збільшиться на 202 млрд грн, або майже в 4 рази", – зазначив Гончаренко.

  На покриття дефіциту уряд пропонує збільшити внутрішні запозичення на 147 млрд грн і створити стабілізаційний фонд на 124 млрд грн. Також Кабмін відмовляється від "програм розвитку освіти (включаючи програму "Нова українська школа"), регіонального розвитку (ДФРР, субвенція ОТГ на інфраструктуру, соцеконом), підтримки сільгоспвиробників". Пропонується зменшити фінансування дорожніх робіт майже на 8 млрд грн, скасувати підтримку національного кінематографа, театрів, Українського інституту книги.

  Крім того, урізаються видатки на спорт, включаючи осіб з інвалідністю, додав нардеп.

  "І, як вишенька на торті, обнулити фінансування місцевих виборів-2020! Ми що, скасовуємо місцеві вибори, які мають відбутися 25 жовтня цього року?" – уточнив Гончаренко.

  Нагадаємо, українські науковці, які розробляють тест-системи для виявлення коронавірусу, пішли у відпустку за власний рахунок через брак фінансування, коштів немає навіть на зарплати.

  Попередній матеріал
  Порошенко виступив з ініціативою створити гуманітарний коридор для доставок меддопомоги – Геращенко
  Наступний матеріал
  НБУ підвищив офіційний курс долара
  Loading...