Катери Island
Катери Island Укроборонпром

"Укроборонпром" підвищить бойову ефективність американських катерів, переданих Україні

  Читайте по-русски
  Переобладнання катерів планується на Миколаївському судноремонтному заводі

  Варіанти модернізації патрульних катерів Island розробляє держпідприємство "Дослідно-проектний центр кораблебудування", що входить до складу "Укроборонпрому". Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу концерну.

  "Ми готуємо пропозиції, і найближчим часом вони будуть надані командуванню Військово-морських сил. На нашу думку, проєкт має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі", – заявив директор-генеральний конструктор ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування" Вадим Борисов.

  Мета модернізації – максимальне підвищення бойової ефективності. Остаточний варіант модернізації патрульних катерів буде прийнято після того, як ВМС України набудуть широкого практичного досвіду застосування Island.

  Зараз фахівці підприємства вже отримали необхідну технічну документацію по катерах, яка дає змогу здійснити модернізацію з використаним усіх можливостей Island.

  Раніше у місті Балтимор (США) екіпажі патрульних катерів типу "Айленд" пройшли заключний етап навчання перед переміщенням катерів до України.

                   

  Попередній матеріал
  Ніби в Індії: жителі столичної Троєщини змушені добиратися на роботу, чіпляючись за електрички
  Наступний матеріал
  "Європейська солідарність" запропонувала співпрацю "Голосу" і "Батьківщині"
  Loading...