Російський корабель зайшов у закритий район проведення Sea Breeze 2019
Російський корабель зайшов у закритий район проведення Sea Breeze 2019 Facebook / ВМС ЗС України

Чергова гібридна провокація: російський корабель зайшов у закритий район проведення Sea Breeze 2019

  Читайте по-русски
  Цей факт є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, кажуть у ВМС України

  Корабель Чорноморського флоту РФ "Сметливый", попри попередження щодо закриття району Чорного моря для проведення навчань Sea Breeze 2019,  зайшов у закритий для мореплавства район, де проводилися стрільби корабельної артилерії. Про це повідомляє пресцентр Командування ВМС України.

  "10.07.2019 Російська Федерація в черговий раз показала своє справжнє обличчя та, нехтуючи нормами міжнародного морського права, провокувала надзвичайну ситуацію в акваторії Чорного моря. Так, незважаючи на Прибережне Повідомлення для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань Sea Breeze 2019, корабель Чорноморського флоту РФ "Сметливый" близько 8 години ранку 10.07.2019 зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерії морського угрупування міжнародної коаліції, провокуючи на небезпечну ситуацію", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, корабель Чорноморського флоту був опитаний фрегатом "Гетьман Сагайдачний" відповідно до міжнародного протоколу, але удав, що має "проблеми зі зв'язком".

  Цей факт є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському регіоні, наголошують в прес-службі.

  Як повідомляв 5.UA, з 1 по 12 липня 2019 на Півдні України проходять українсько-американські навчання Sea Breeze 2019. У них беруть участь майже 3 тисячі військових із 19 країн.

  Попередній матеріал
  Зниження тарифів і припинення війни: чого ще українці чекають від Зеленського – опитування
  Наступний матеріал
  Підготовка до капітуляції? Чи зможе Росія оголосити "шах і мат" Україні – відео
  Loading...