Комісія ООН з прав міжнародної торгівлі
Комісія ООН з прав міжнародної торгівлі uncitral.un.org

Україну обрали до складу Комісії ООН з прав міжнародної торгівлі – чому це важливо

  Членство в Комісії триватиме шість років, починаючи з липня 2019-го

  17 грудня Україну обрали до складу Комісії ООН з прав міжнародної торгівлі ЮНСІТРАЛ. Про це повідомили у Постійному представництві України в ООН, передає "Укрінформ".

  "Україна вже має досвід роботи в зазначеному органі. У період членства в 2010-2014 рр. наша держава зробила вагомий внесок в розробку Типового закону ЮНСІТРАЛ про державні закупівлі та відповідних керівних принципів", – повідомив речник Постійного представництва Олег Ніколенко.

  За його словами, до Комісії цьогоріч відібрали 30 нових членів, четверо з яких представлятимуть регіон Східної Європи (Хорватія, Угорщина, Росія та Україна).

  Членство України в Комісії розпочнеться 8 липня 2019 року і триватиме шість років.

  "Членство є важливим з точки зору триваючого процесу адаптації українського законодавства в сфері міжнародної торгівлі до кращих світових практик, а також просування інтересів України в контексті виходу на глобальні ринки", – пояснюють вітчизняні дипломати.

  Довідково: Комісія ООН з прав міжнародної торгівлі – головний орган ООН у сфері розробки юридичних інструментів, що ліквідують бар’єри та поліпшують процеси міжнародної торгівлі.

  Попередній матеріал
  Майже 70 сантиметрів снігу накрили Карпати
  Наступний матеріал
  Еколог розповіла, чим займався її колега, на подвір'я якого кинули гранату
  Loading...