Україна та Канада підписали технічну угоду про військову підготовку

Українських нацгвардійців готуватимуть канадські фахівці – підписано міжнародну угоду

Загалом Канада вже виділила українському МВС близько 16 млн американських та 8 млн канадських доларів у межах спільних проектів

Військовослужбовців Національної гвардії готуватимуть канадські фахівці. Відповідну технічну угоду підписало Міністерство внутрішніх справ України із Міністерством національної оборони та збройними силами Канади, передає "5 канал".

Йдеться, зокрема, про вибухотехнічну та медичну підготовку армійців, професійний розвиток та освіту офіцерів. Запровадять також мовні курси. Це вже не перша угода між силовими відомствами. За підтримки Канади в Україні вдалося створити Академію патрульної поліції, підготувати велополіцейських, а також провести кілька тренінгів для офіцерів та правоохоронців.

Загалом Канада вже виділила Міністерству внутрішніх справ, у межах спільних проектів, близько 16 млн американських та 8 млн канадських доларів.

"Мова і про напрям підготовки поліцейських, і про напрям тренінгів, які ми з вами робимо, і про співробітництво Національних гвардій. Ми переймаємо ваш досвід, але я думаю, що багато чому ви навчитесь і в нас, у наших військовослужбовців. У нас є досвід ведення гібридної війни", – зазначив вітчизняний міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Дивіться також фотогалерею:

Це вам не Counter-Strike: для морпіхів ЗСУ облаштували інтерактивний тир – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нагадування мовою театру: біля посольства РФ прочитали п'єсу на підтримку Олега Сенцова
Наступний матеріал
Середньовічні замки і прадавні легенди: французька перлина "Винної карти" Бургундія на "5 каналі"