5 канал

Аваков розповів, коли зникне черга на житло для бійців НГУ

Про це міністр сказав на урочистій церемонії вручення квартир нацгвардійцям

У середу, 30 серпня, військовослужбовці Національної гвардії України отримали новенькі квартири на вулиці імені Героя України Сергія Кульчицького, що в Нових Петрівцях. 

Як передає кореспондент "5 каналу", тут нині утворилося своєрідне "військове містечко". Бійцям вручали сертифікати на житло одразу у двох будинках – загалом це 70 квартир, розташованих неподалік полігону Нацгвардії.

Передусім нове житло отримали військові НГУ, що пройшли АТО. Загалом цьогоріч, словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, планують заселити 500 родин нацгвардійців у нове житло. На новий рік також передбачено чималі кошти на житло та забезпечення військовослужбовців.

"Ми виходимо з того, що наступного року ми маємо щонайменше 1 тисячу квартир дати для нацгвардійців для того, аби за 3-4 роки вивести чергу на житло для контрактників, офіцерів та сержантів Національної гвардії до нуля. Така наша стратегія, така мета", – наголосив Аваков.

"Кожна запланована копійка буде мати реальне наповнення. І вперше за увесь час основне навантаження фінансування сектору безпеки й оборони буде лягати не на умовні кредитні гарантії, якими ми затуляли дірки або роздутий спецфонд, а саме на загальний фонд державного бюджету… Із 162,7 млрд, які плануються – а це 5% від ВВП наступного року – значна частина, а це порядку 156 млрд грн, саме із загального фонду буде фінансуватися наша армія, наша Національна гвардія та інші силові структури", – запевнив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Детальніше про те, які заяви лунали, - у відео: 

Як повідомлялося, 30 серпня уряд затвердив нові розміри грошового забезпечення військових з 2018 року.

Попередній матеріал
Суд відпустив сина Шуфрича під особисту поруку батька
Наступний матеріал
Новий випадок ботулізму: рибою отруїлася 9-річна дівчинка
Loading...