Українська сторона працює над питанням розробки закону щодо виборів в ОРДЛО - Зеркаль

Водночас первинним є врегулювання безпекової ситуації на Сході України

Українська сторона не уникає питання стосовно проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей, зокрема й щодо розробки відповідного виборчого законодавства. Про це напередодні, 11 травня, в ефірі "5 каналу" повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Без безпеки на території неможливо говорити про вибори. Водночас ми не уникаємо питання розробки закону. Ми розуміємо, що над цим треба працювати, над цим працюють експерти, і ми в постійному діалозі. Ми показуємо свою готовність, ми не відкидаємо таку можливість. Водночас, ми весь час пояснюємо, що проведення цих виборів пов’язане з політичним процесом, з прийняттям у суспільстві можливості проведення цих виборів, і що без безпеки, без розуміння того, що є якійсь мирний процес, врегулювання проведення цих виборів неможливе", – заявила вона. 

Як повідомляв 5.ua, вчора на зустрічі в Берліні міністри закордонних справ країн "нормандської четвірки" домовилися, що гарантувати безпеку місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу повинні представники міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ.

Попередній матеріал
Вінницькі волонтери вирушили на Схід вітати з днем створення 9-й мотопіхотний батальйон
Наступний матеріал
Українські музиканти зіграли "1944" Джамали на етнічних інструментах

Олена ЗЕРКАЛЬ - інтерв'ю

Жодна європейська країна не захоче ризикувати своїми людьми на Донбасі – Зеркаль

Російська сторона уникає обговорень про забезпечення контролю на кордоні – Зеркаль