Джамала 1944
5 канал

Українські музиканти зіграли "1944" Джамали на етнічних інструментах

Композиція, з якою співачка представлятиме Україну на пісенному конкурсі, прозвучала на бандурі, дудуці, дримбі, сопілці та джембе

Напередодні півфіналу Євробачення українські музиканти Ярослав Джусь, Максим Бережнюк та Валентин Богданов презентували інструментальний етнічний кавер на пісню "1944". Про це повідомляє спільнота "Bandura Style" у Facebook.

"Ми прагнули відобразити культуру кримських татар як зсередини, так і зовні. У кожного народу є сакральні речі, які без слів показують все, що довелося пережити і зберегти протягом століть. Це музика, народна творчість, традиції", – зазначила режисер відео Оксана Боровець.

До участі у проекті долучився відомий кримськотатарський кераміст Рустем Скібін, який створив власний стиль розпису керамічних виробів. Художник, який свого часу був змушений переїхати з Криму до Києва, продовжує традиції кримських татар.

"Своєю піснею Джамала надихнула нас до творчості, а ми, у свою чергу, хочемо підтримати її напередодні півфіналу та надихнути до перемоги", – зазначили музиканти.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться другий півфінал "Євробачення": заспіває Джамала. Джамала, за останніми ставками букмекерів, перебуває серед основних претендентів на перемогу.

Попередній матеріал
Українська сторона працює над питанням розробки закону щодо виборів в ОРДЛО - Зеркаль
Наступний матеріал
Рада ухвалила закон, що дозволяє Луценку очолити ГПУ

Сьогодні відбудеться другий півфінал "Євробачення": заспіває Джамала

Євробачення-2016: Джамала назвала свого головного суперника на конкурсі

Євробачення-2016: Стали відомі результати першого півфіналу