Євробачення-2016: Стали відомі результати першого півфіналу

  Під час першого півфіналу престижного музичного конкурсу відбувся виступ учасників із 18 країн

  У столиці Швеції завершився перший півфінал Євробачення-2016, за результатами якого 10 країн отримали путівки до фіналу пісенного конкурсу. За підсумками голосування глядачів, до фіналу 61-го міжнародного пісенного конкурсу пройшли Азербайджан, Росія, Нідерланди, Угорщина, Хорватія, Австрія, Вірменія, Чехія, Кіпр та Мальта. Про це повідомляє УНІАН.

  Так, під час першого півфіналу престижного музичного конкурсу відбувся виступ учасників з 18 країн. Другий півфінал Євробачення пройде в четвер, 12 травня. А вже в суботу, 14 травня відбудеться фінал, в ході якого визначиться переможець Міжнародного пісенного конкурсу.

  Учасниця від України Джамала побореться за право виступати у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2016 у другому півфіналі 12 травня. Українська співачка кримськотатарського походження виступить під номером 14 і виконає пісню "1944", в якій вона розповідає історію депортації своєї сім'ї із Криму в середині минулого століття.

  Додамо, що у конкурсі беруть участь 42 країни: 18 – у першому півфіналі, та ще 18 – у другому. Із них по 10 пройдуть до фіналу. Також до фіналу автоматично потрапляють представники 6 країн-засновників конкурсу – Великої Британії, Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, а також країни, яка приймає цього року конкурс – Швеції. Загалом у фіналі виступлять 26 конкурсантів.

  Нагадаємо, раніше співачка Джамала, яка представлятиме Україну на Євробаченні-2016 у Стокгольмі, показала оригінальну сукню, в який виступатиме на конкурсі.

  Попередній матеріал
  Німеччина збільшує кількість військових
  Наступний матеріал
  У Києві мікроавтобус врізався в готель "Либідь"

  Букмекери прогнозують Джамалі призове місце на Євробаченні

  "Євробачення-2016": Джамала вилетіла у Стокгольм

  "Євробачення-2016": у Європейського мовного союзу немає претензій до пісні Джамали "1944"

  Пісня Джамали перемогла в "екзит-полі Євробачення"

  Кримськотатарські захисники України записали привітання Джамалі

  Висловлювання російських чиновників щодо пісні Джамали - "це лише квіточки", весь "бруд" ще попереду - експерт