5 канал

Російська сторона уникає обговорень про забезпечення контролю на кордоні – Зеркаль

Німеччина і Франція підтримали пропозицію України щодо організації контролю на російсько-українському кордоні

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров відмовився обговорювати триступеневий план української сторони щодо організації низки баз для СММ, за яких можна буде контролювати кордон. Про це сьогодні, 11 травня, в ефірі "5 каналу" повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Ідеться, зокрема, про забезпечення розміщення відповідного обладнання, аби мати змогу контролювати точки ризику – автомобільні та залізничні шляхи. 

"Наша позиція була підтримана з боку Німеччини і Франції. Звичайно, що Лавров був неготовий обговорювати посилення. Він говорив про те, що можливо треба посилити, водночас мова не йшла про кордон. Вони весь час уникають того, щоби вести дискусію щодо кордону, вони переводять це все в іншу площину", – розповіла вона. 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні на зустрічі в Берліні міністри закордонних справ країн "нормандської четвірки" домовилися, що гарантувати безпеку місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу повинні представники міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ. 

Попередній матеріал
Затримано банду, яка катувала і вбивала киян заради їхніх квартир
Наступний матеріал
Понад 90 людей стали жертвами серії терактів у Багдаді
Теги:
Loading...