"Не мали навіть військового одягу": ЗСУ були не в змозі протистояти російським військовим під час анексії Криму – Коваль

У армійців були мізерні зарплати, вони не мали навіть військового одягу, зауважив перший заступник секретаря РНБО

Українська армія не могла протистояти російським військовим під час анексії Криму, оскільки з приходом Віктора Януковича до влади знищили Оперативний штаб, систему логістики війська. Про це під час допиту в Оболонському районному суді розповів перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, який з березня по липень 2014 року виконував обов’язки міністра оборони. Він також зазначив: крім того, що в армійців були мізерні зарплати, вони не мали навіть військового одягу. 

"З приходом Віктора Януковича на посаду був скорочений Оперативний штаб у Збройних силах України. Це структура, яку зараз знову створили, яка повинна була виходити у загрозливий район, витягувати на себе війська, виконувати завдання по обороні держави, він був знищений. Система логістики була знищена...Солдату давали чи офіцеру на пайок те, за що вже не можна було буханку хліба купити. Не було у що одягти армію: тільки один камуфляж, куца кепка, ні білизни, ні взуття, нічого не було", – розповів він. 

Окрім Михайла Коваля, в суді планують заслухати свідчення і секретаря РНБО Олександра Турчинова, у 2014 році він виконував обов'язки президента України. 

Раніше генерал-полковник, перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль зазначив, що Росія використала фактор Олімпіади в Сочі, щоб посилити свою військову міць у Криму.

Попередній матеріал
РФ використала фактор Олімпіади в Сочі, щоб посилити свою військову міць у Криму – Коваль
Наступний матеріал
П'ять передових інструментів відеомаркетингу в 2018 році

РФ використала фактор Олімпіади в Сочі, щоб посилити свою військову міць у Криму – Коваль

Втеча Януковича та морпіхи Чорноморського флоту: що розповіли на суді про анексію Криму

У ВР розповіли, скільки газу Росія вкрала у Криму

У Криму силовики жорстоко побили кримського татарина та кинули його біля авто – Чубаров

Парубій розповів про "загрозу на всіх напрямках" від військових РФ у 2014 році

ПАРЄ вимагає від Росії припинити військову агресію проти України і підтримку терористів на Донбасі