П'ять передових інструментів відеомаркетингу в 2018 році

  За статистикою від Think With Google, 50% користувачів, які купують що-небудь в інтернеті, шукають інформацію про обраний продукт перед покупкою

  Компанія HubSpot стверджує, що 48% опитаних ними маркетологів обов'язково будуть використовувати ролики в контент-маркетингу у 2018-му. На Лабораторії Онлайн Бізнесу, найбільшому саміті для інтернет-підприємців у Східній Європі, ще два роки тому йшлося про те, що відеоматеріали у воронці продажів позитивно впливають на конверсію.

  Цих фактів достатньо, щоб переконатися – ролики в маркетингу поступово переростають з рекомендованого інструменту на необхідність. Але щоб досягти його максимальної ефективності, потрібно розуміти, що є найбільш актуальним у цьому році.

  1. Потокове live-відео як спосіб залучення і збільшення аудиторії

  Дослідження компанії Livestream показало, що 80% користувачів інтернету надають перевагу "живим" трансляціям від брендів замість читання статей. Причому 82% людей споживають інформацію в соціальних мережах.

  Обираючи майданчик, потрібно розуміти, де найчастіше проводить час цільова аудиторія вашого бізнесу.

  На російськомовному просторі найпопулярнішими є:

  • Instagram Live;
  • Facebook Live;
  • VK Live.

  2. Безкоштовний відеоконтент в актуальному форматі, що привертає увагу потенційних клієнтів

  Відеоролики все частіше використовуються в SMM-просуванні бізнесу в соціальних мережах. Вони викликають більше довіри у аудиторії, ніж текстовий контент або інфографіки. Сьогодні недостатньо лише підібрати тему й зняти ролик. Відео має бути адаптоване під майданчик і конкретну цільову аудиторію. Згідно з даними Animoto, зараз у стрічці Facebook 78% роликів мають пропорції 1:1. Вони отримують більше охоплення, ніж стандартні 16:9. Це означає, що в 2018 році варто зробити ставку саме на цей формат.

  За даними Cyberclick, 85% відео у Facebook та Instagram переглядаються без звуку. У цьому випадку є 2 варіанти дій:

  • Текстовий заклик до включення звуку в кадрі.
  • Зробити аудіодоріжку непрямою (необов'язковою для перегляду ролика).

  3. Відеоконтент нового рівня з використанням передових технологій

  VR (віртуальна реальність) та AR (доповнена реальність) – відмінні способи зробити інтерактивну рекламу, яка точно приверне увагу цільової аудиторії. Чимдалі більшої популярності набирають ролики на 360 градусів. Із технічної точки зору зняти таке відео нескладно, ефективність залежить від ідеї.

  4. Відеореклама, що дозволяє залучати більше клієнтів, витрачаючи менше грошей

  Платна реклама в форматі відео дає відмінні результати. Але медіапростір дозволяє урізноманітнити свою кампанію. Наприклад, співпраця з YouTube-блогерами може бути ефективнішою за місяць платного просування на цьому ж майданчику.

  Сюди ж варто віднести просування в Instagram Stories у популярних людей. Такі пости коштують значно дешевше, але іноді можуть бути навіть результативнішими за стандартні зображення у профілі.

  5. Ролики, що продають, як спосіб значного примноження конверсії

  Відео може використовуватися на всіх етапах автоматизованої воронки. Аж до прийняття кінцевого рішення. Тут допоможуть ролики, що продають, зняті за конкретним сценарієм. Мета – ознайомити потенційного клієнта з продуктом, показати всі його принади та підвищити лояльність до бренду. За даними компанії WordStream, відео на посадочній сторінці може збільшити конверсію на 80% і більше.

  Відеомаркетинг у 2018 році виходить на новий рівень. Відстежуючи і вчасно впроваджуючи актуальні інструменти, підприємці можуть випередити своїх конкурентів на кілька років.

  Попередній матеріал
  "Не мали навіть військового одягу": ЗСУ були не в змозі протистояти російським військовим під час анексії Криму – Коваль
  Наступний матеріал
  ГПУ: під Широкиним двоє військовослужбовців вбили чотирьох морпіхів
  Теги:

  "НоваБудова" вже вдруге прийняла участь у щорічному молитовному сніданку в США

  В Україні запускають "чорні схеми" на ринку сірчаної кислоти, прикриваючись турботою про виробника – ЗМІ

  Баланс між ризиком та дохідністю: куди інвестувати в 2018 році

  Корупційна монополія на ринку сірчаної кислоти вдарить по іміджу України на міжнародній арені – експерт

  Якщо Україна почне вкладати гроші у власні родовища, то зможе позбутися енергозалежності і знизити тарифи для населення

  Детінізація ринку брухту усуне корупцію і забезпечить промислове зростання – експерт