Газопровід
Газопровід Shutterstock і підпис 5.ua

Україні через Угорщину доведеться переорієнтуватися на реверс газу з Польщі, Словаччини та Румунії

Читайте по-русски
Контракт між Будапештом та Москвою позбавив Україну одного з найбільш перспективних напрямків

Через припинення транзиту газу до Угорщини – українській стороні доведеться переорієнтуватися на реверс зі Словаччини, Румунії чи Польщі.

Про це заявила директорка з питань взаємодії з держорганами та міжнародними організаціями "Оператора ГТС України" Ольга Белькова в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "5 канал".

З її слів, саме угорський напрямок був одним з найбільш перспективних, аби імпортувати газ в режимі віртуального реверсу до України – коли блакитне паливо для вітчизняних потреб постачали з території Європейського Союзу.

"На жаль, наша система і сьогоднішня ситуація така, що без наявності фізичного транзиту ми втрачаємо можливості віртуального реверсу... Відповідно, зараз ми обмежені у своїх можливостях і будемо змушені переорієнтувати всі свої угоди на інші точки з'єднання – з Польщею, Румунією, Словаччиною", – зауважила Белькова.

Нагадаємо, днями Угорщина та Росія підписали контракт про постачання блакитного палива в обхід України. Офіційний Київ гостро розкритикував за це Будапешт. Там у відповідь назвали це "втручанням у внутрішню енергетичну політику". І пообіцяли надалі блокувати вступ України до НАТО.

Попередній матеріал
Бойова техніка та авіація: на полігоні "Широкий Лан" відбулися бригадні навчання сухопутних військ
Наступний матеріал
Київський обласний онкодиспансер відкрив блок високодозової хіміотерапії: реакція пацієнтів
Loading...