Ракета Нептун
Ракета Нептун Укроборонпром

Україна закриває повітряний простір над Чорним морем – причини

Читайте по-русски
Росіяни підготували чергову провокацію для ЗСУ

Україна закриває повітряний простір над Чорним морем у зв'язку з проведенням ракетних стрільб на полігоні Збройних сил України в Одеській області. Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на дані міжнародної системи попередження пілотів – NOTAM (Notice To Airmen).

Відповідно до оповіщення NOTAM A2762 / 19 та A2761 / 19, буде обмежено доступ до авіапростору над мисами "Калфа", "Льодовики" і в 1-10 км морської коси від населеного пункту Лебедівка.

Як повідомляється, навчання проходитимуть 30–31 серпня. В ці дні літакам не рекомендується перебувати у просторі над Чорним морем через можливі ризики.

На час ракетних стрільб Росія провокативно перекрила прилеглу до району пусків морську ділянку в Чорному морі. Це вже не перша спроба росіян перешкодити стрільбам ЗСУ. 

Район ракетних стрільб України та перекритий Росією район у Чорному морі у серпні 2019-го
Район ракетних стрільб України та перекритий Росією район у Чорному морі у серпні 2019-гоУкраїнський мілітарний портал

Відповідно до припису 352/19, перекритий Росією район буде небезпечний для плавання 29, 30 та 31 серпня з 3 години ночі до 20-ї години дня. Росіяни теж нібито запланували ракетні стрільби.

Як повідомляв 5.UA, в липні корабель Чорноморського флоту РФ "Сметливый", зайшов у закритий для мореплавства район, де проводилися стрільби корабельної артилерії.

 

Попередній матеріал
На посаду віцеспікера пропонуватимуть кандидатуру Мустафи Джемілєва
Наступний матеріал
Комітетом з питань свободи слова керуватиме Нестор Шуфрич
Loading...