Македонія
Македонія br-agency.ru

Україна уклала безвіз із ще однією країною – якою саме

  Читайте по-русски
  До 15 березня 2020 року громадяни України та Республіки Північна Македонія можуть подорожувати до іншої з держав без віз на підставі взаємних односторонніх рішень двох держав

  Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook повідомив, що 12 липня 2019 року в Скоп'є підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян.

  Слід зазначити, що угодою передбачено запровадження безвізового режиму взаємних поїздок громадян для короткострокового (до 90 днів протягом 180 днів) перебування за дійсними біометричними проїзними документами.

  Крім того, положеннями також скасовується необхідність оформлення довгострокових віз для працевлаштування, навчання, возз’єднання сім’ї та/або імміграції, а також запроваджується безкоштовне оформлення інших категорій довгострокових віз.

  Водночас, до 15 березня 2020 року громадяни України та Республіки Північна Македонія можуть подорожувати до іншої з держав без віз на підставі взаємних односторонніх рішень двох держав.

  Як повідомляв 5.UA, Україна і Коста-Рика на перших в історії двосторонніх відносин консульських консультаціях обговорили укладення угоди між країнами про безвізовий режим.

  Попередній матеріал
  Порошенко очолив рейтинг ефективності роботи президентів України
  Наступний матеріал
  У НКРЕКП розповіли, коли подешевшає електроенергія для бізнесу
  Loading...

  "Історичний день": НАТО і Македонія підписали протокол про вступ до Альянсу

  Епопея тривалістю майже 30 років: парламент Греції ратифікував історичну угоду про перейменування Македонії

  Референдум стосовно зміни назви Македонії провалився

  Пентагон звинуватив РФ у втручанні в історичний референдум щодо зміни назви Македонії

  У МЗС розповіли, як саме загинув український парапланерист у Македонії

  Фатальне зіткнення: у Македонії загинув український парапланерист