Скріншот відео

"Україна добре вивчила повадки "російського ведмедя": головні заяви Порошенка на конференції з протистояння гібридній війні

З іншого боку – Порошенко згадав і про вдалі спроби протидії цьому гібридному впливу

Російська блокада в Азовському морі, втручання у вибори по обидві боки океану і кіберзагрози – у Києві розпочалася дводенна Міжнародна конференція високого рівня "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед". На заході був присутній і Президент України.

Першим з промовою виступив Петро Порошенко. У своєму виступі він торкнувся багатьох тем, зокрема гібридної війни, яку РФ веде не лише проти України, оскільки, як сказав Порошенко, ті ракети, які Росія розташовує в Криму, – вони загрожують загалом західному світові, а не лише Україні, бо розташовані територіально під її боком.

"За ці роки ми дуже добре вивчили повадки "російського ведмедя". Інформаційні атаки, спроби дестабілізації всередині країни, енергетичний шантаж, повне ембарго і закриття ринків, агресивне нав'язування свого порядку денного, вплив через релігійні організації – це той далеко неповний московський інструментарій, який нарешті отримав назву гібридного", – заявив президент.

З іншого боку – Порошенко згадав і про вдалі спроби протидії цьому гібридному впливу. Зокрема, йшлося про заборону в Україні російських сайтів.

"Соціальні мережі дали доступ до колективної свідомості та підсвідомості цілих націй. І ніхто не скористався цим так вправно, як путінська Росія. Пам'ятаєте скільки галасу було, коли РНБО застосувала санкції проти "Одноклассники" і "Вконтакте"? І одразу через кілька місяців надійшли докази прямого впливу ФСБ на ці соцмережі", – наголосив гарант.

Також йшлося про вибори – і не лише українські. Порошенко згадав голосування в США. У своєму виступі він відзначив "тверду двопартійну підтримку", яку Україна має від Сполучених Штатів. Президент нагадав, що Україна повинна не допустити вторгнення Росії у вибори на своїй території.

Попередній матеріал
Зустріч у Мінрегіонрозвитку з представниками будівельної галузі та профільними асоціаціями – відео
Наступний матеріал
"Робила все від щирого серця": у Херсоні прощаються з активісткою Гандзюк
Loading...

Конференція "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед" – завершено

Лукашенко: Білорусь готова включитися в конфлікт на Донбасі, це болюче питання і для нас

Президент: Українсько-білоруський кордон – це кордон дружби

Порошенко: В Україні є три бренди, від яких найбільше корчить Москву

Порошенко погодив підписом передачу Андріївської церкви Вселенському Патріархату

Росію не запросили: в Одесі стартував Форум Чорноморського прикордонного співробітництва