Українська правда

У НАБУ повідомили, коли Інтерпол оголосить у розшук Онищенка

У НАБУ зазначили, що направили документи в Інтерпол ще 10 серпня

Через те, що Олександр Онищенко є чинним народним депутатом, а відтак має особливий статус, Інтерпол зможе прийняти рішення про оголошення його в міжнародний розшук не раніше жовтня цього року. Про це інформує Національне антикорупційне бюро України.

У НАБУ зазначили, що направили документи в Інтерпол ще 10 серпня.

Відповідно до положень ст.2 та 3 статуту Інтерполу оголосити Онищенка в розшук неможливо без висновку Комісії по контролю за файлами (далі – Комісія) щодо відсутності ознак політичного переслідування, оскільки він є чинним депутатом Верховної Ради України. Ця Комісія збирається лише кілька разів на рік. Найближче засідання, на якому може бути розглянуте питання щодо Онищенка, заплановане на жовтень 2016 року.

Зі свого боку НАБУ надало Українському бюро Інтерполу всі необхідні пояснення та документи, що підтверджують відсутність в Україні політичних мотивів кримінального переслідування народного депутата.
Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють у організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Попередній матеріал
Порошенко: Росія витрачає сотні мільйонів доларів на створення альтернативної Європи
Наступний матеріал
Синоптики прогнозують заморозки в Україні на 18-19 вересня

Холодницький: Онищенко скаржиться й в Інтерпол, що справа проти нього – політична

У НАБУ заявили про знищення "газової схеми Онищенка": п'ять фігурантів визнали себе винними в оборудці

Онищенко: Я ніде не ховаюся – адвокати передали в САП адресу і номер телефону

Ймовірно, вже наступного тижня Інтерпол оголосить у розшук Онищенка – Холодницький