Порошенко Ялтинська 5 канал

Порошенко: Росія витрачає сотні мільйонів доларів на створення альтернативної Європи

За словами Президента, Росія наповнила Захід своїми параноїдальними ідеями

Росія намагається "влізти у голову західної цивілізації" та одержима намірами побудувати альтернативну Європу. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи пленарні засідання 13-ї щорічної зустрічі YES.

"Демократичний світ втрачає контроль над власними цінностями. Російська пропаганда не лише використовує слабкі місця Заходу, вона наповнила Захід своїми параноїдальними ідеями. Вона перетворює побічні течії в основні течії. Росія намагається влізти у голову західної цивілізації: євроскептицизм, антиамериканізм, ізоляціонізм руйнує поточну систему координат західної цивілізації", - заявив Президент.

Він переконує, що РФ витрачає чималі фінансові ресурси для того, аби володіти більшим впливом у світі: "Така концепція, як зона впливу, повернулася. Ми маємо визнати, що сотні мільйонів доларів течуть на Захід, аби підтримувати національний егоїзм і втому від інтеграції, ненависть та нетерпимість".

За словами Президента, мета РФ - створити альтернативну Європу, яка буде побудована на егоїзмі, популізмі і цинізмі.

"Я хотів би, аби усі європейські лідери залишалися оптимістами і відігравали свою роль у захисті Європи. Ми зараз говоримо не про захист України, а про захист нашої спільної Європи. Ми можемо перемогти у цій битві лише, коли будемо разом", - додав він. 

За словами Президента, Україна очікує від європейських лідерів "не гроші (це не найперша потреба), не зброю, і не радників. Нам потрібна ваша єдність і солідарність з Україною".

Нагадаємо, 13-та щорічна зустріч YES відбувається в Києві 15-17 вересня. Пленарні засідання та робота спеціальних секцій будуть проходити в Національному культурно-музейному комплексі "Мистецький арсенал". У роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

Попередній матеріал
У Києві вночі стріляли у перехожого
Наступний матеріал
У НАБУ повідомили, коли Інтерпол оголосить у розшук Онищенка

Росія перетворює Крим на справжній "концентраційний табір" – Порошенко

Порошенко: Ті, кого виберуть в Держдуму в Криму, купують собі квиток у "список санкційного клубу"

Порошенко: Санкції - це єдиний механізм утримати Путіна за столом переговорів

Порошенко відкриває 13-у щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії - відео